מתוק וחגיגי
06/12/2010
אירוח באווירה איטלקית
20/12/2010
הצג הכל

איך להפוך את חדר האמבטיה לחוויה של ספא?

בשבוע שעבר קבלתי מספר פניות לתת טיפים ורעיונות לעיצוב הבית, לכן הפעם החלטתי להתמקד בעיצוב חדר האמבטיה.

כיום, לחדר האמבטיה המודרני יש מבט עכשווי ומבריק, בשילוב של אווירה נקייה. המפתח לעיצוב חדר אמבטיה מודרני הוא היכולת לשלב אלמנטים טבעיים עם מגע תעשייתי, ולהתמקד בקווים ישרים. תתפלאו כמה קל לעצב ולקשט את חדר האמבטיה,אחרי הכול לא צריך לקנות את כל הריהוט כמו בחדר שינה, אלא לתת טאצ' עיצובי, לדוגמא: לקנות מחזיק מגבות דקורטיבי ולתלות על הקיר, דבר המעניק מראה מעוצב יותר, ולא מבולגן ומוזנח. כמו כן ניתן להשתמש בנרות, פרחים, צדפים, קונכיות בגדלים שונים, סבונים מעוצבים ,בקבוקי שמנים וספא, כלים ו/ או קופסאות להנחת מגבות מגולגלות או מקופלות (אפשר לגלגל את המגבות ולקשור עם סרט סאטן ולהניח בתוך סלסלה). ליצירתיים שביניכם ניתן לקפל מגבות בכל מיני צורות.

בעת עיצוב חדר האמבטיה יש לשים דגש לבחירת הצבעים ולהשתמש בצבעים נייטרלים- לבן, שמנת, מתכתי וזאת כדי שיהיה יותר קל להתאים אביזרים נלווים. בנוסף יש לקחת בחשבון את התאורה שזה מרכיב מאוד חשוב. אפשר לשחק עם התאורה, להגביר או להנמיך, ע"י שימוש במפסק עמעם.

 בחדר האמבטיה הנ"ל, הריהוט הוא חום ונגה, והקירות בלבן/שמנת, לכן החלטתי לעצב בקו נקי יותר, מינימליסטי ולתת מראה אלגנטי. השתמשתי בעציצים עם סחלב לאורך המדף, ופיזרתי עלי כותרת, הנחתי נרות והוספתי כלי דקורטיבי למפיות ניר.  בעלות זולה ונגיעות של עיצוב, שדרגתי את מראה חדר האמבטיה לאווירת ספא.

עם קצת יצירתיות ותעוזה ניתן לשדרג ולעצב  את חדר אמבטיה הקיים למראה מרענן יותר – בלי שיפוצים ועלויות יקרות.

3 תגובות

 1. רחל מייזלס הגיב:

  היי איריס
  שיחקת אותה כרגיל יוצא מן הכלל
  אוהבת
  רחל

 2. נבון נורית הגיב:

  הי איריס
  זה ממש משגע עשית לי חשק לשדרג את האמבטיה שלי.
  עלי והצליחי
  נורית

כתיבת תגובה